Ремонт-Р - Ремонт телевізора

Ремонт телевізорів

Ремонт телевізорів

Якщо вдома ламається телевізор, його звичайно ж можна спробувати замінити іншими гаджетами, як то телефон чи планшет. Але звісно ж не у всіх випадках, і якість і комфорт перегляду будуть бажати кращого.

Найчастіше ви можете стикнутись з тим, що телевізор не вмикається, проблеми з монітором чи шнуром, пропадає звук чи зображення, спотворена картинка і багато інших.

Перед будь яким ремонтом, якщо ви намагаєтесь виконати його самостійно, варто спочатку уважно прочитати інструкцію, а також розібратись з принципами роботи конкретної моделі. В протилежному випадку варто звернутись за допомогою до фахівців.

Ви можете самостійно привезти прилад до сервісного центру, замовити нашу доставку, або ж домовитись про ремонт у вас вдома. При замовленні нашої доставки, повернення відремонтованої техніки до вас додому здійснюється безкоштовно. Працюємо по місту Калуш і району.

ТБ вмикається, звук є, а зображення немає. Що робити?

 Як правило, проблема полягає в перегорілому LED підсвічуванні. Екран телевізора працює, але через відсутність підсвічування зображення на ньому не видно. Сервісний центр ІНТЕХ виконає заміну LED підсвічування телевізора у м. Одеса у найкоротші терміни та не дорого.

За більш детальною інформацією:

- Приходьте за адресою - Івано-Франківська обл., м. Калуш, вулиця Б.Хмельницького, 6
- Зателефонуйте:
+38 (099) 110-70-55 або +38 (098) 083-06-16
- Напишіть на viber або telegram +38 (099) 110-70-55