Кондиціонери

Кондиціонери


Кондиціонер є високотехнологічним обладнанням, для його встановлення необхідно мати відповідну кваліфікацію та спеціалізоване обладнання.

Слід пам’ятати, що кондиціонер встановлений з порушенням технології, швидше за все, вийде з ладу при великому навантаженні, переважно у спеку.
Професійний монтаж гарантує справну роботу обладнання, дозволить зберегти гарантії на пристрій.
На вартість установки (як і на строк служби) впливає відстань між зовнішнім і внутрішнім блоком вибраного апарата. Вона визначається довжиною міжблочних комунікацій – мідних труб і кабелю.
Стандартний розмір траси – 5 м. Врахуйте ще те, що фахівці обов’язково повинні приїхати в приміщення двічі: спочатку, щоб вивчити його, а потім і розташувати вибрану модель.
Після чого можна буде не переживати за клімат в будинку і створювати її на свій розсуд самостійно.


Послуги встановлення кондиціонерів

Встановлення кондиціонера – це достатньо складний процес, який обов’язково повинен виконувати досвідчений спеціаліст. Ремонт-Р вже більше 5 років професійно займається встановленням кондиціонерів будь-якого типу. Наша компанія забезпечує гарантійні зобов’язання на придбані у нас кондиціонери, що встановлені нашими спеціалістами, та надаємо послуги обслуговування кондиціонерів. В разі виникнення проблем з приладом, до вас приїде інженер для визначення несправності та її усунення. Всіма питаннями, що стосуються гарантій та спілкування з сервісним центром відповідних торгових марок обладнання лягають на нашу сервісну службу. Ми не пропонуємо і не встановлюємо кондиціонери низької якості.

У стандартний монтаж входять такі роботи і матеріали:

· Міжблочні комунікації (траса) - до 3 м.п. (Дві мідні трубки, міжблочний кабель, термоізолятор, тефлонова стрічка)
· Дренажна металопластикова труба до - 1,5 м.п.
· Пробивання одного отвору в стіні до - 0,8 м.п.
· Кронштейни для зовнішнього блоку - К1 або К2 або К3 пара.
· Установка зовнішнього блоку під відкриваюче вікно - 1 шт.
· Установка внутрішнього блоку - 1 шт.
· Вакуумування системи - від 15 хв.
· Запуск, консультація.

Щоб ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ по встановленню кондиціонера, Вам потрібно:

- Приходьте за адресою - Івано-Франківська обл., м. Калуш, вулиця Б.Хмельницького, 6
- Зателефонуйте: +38 (099) 110-70-55 або +38 (098) 083-06-16
- Напишіть на viber або telegram +38 (099) 110-70-55

Встановлюємо кондиціонери всіх моделей і марок, а саме:
Антибактеріальна чистка кондиціонера

Що буде, якщо не чистити кондиціонер?

Сучасні кондиціонери не просто охолоджують повітря, а ще й мають додатковими функціями, такими як фільтрація повітря від бактерій, вірусів, цвілі, грибних спор, пилку рослин.

Всі ці відфільтровані елементи накопичуються і осідають усередині кондиціонера, теплообміннику, на поверхнях самого фільтра.

У слідстві цих природних процесів чистка та дезінфекція кондиціонера просто НЕОБХІДНА! Періодично будинку самостійно ви можете промивати сітчасті фільтри під проточною водою і очищати піддон від скупчення конденсату і слизу.
Але більш ретельну, антибактеріальну чистку повинен проводити тільки грамотний фахівець. Він акуратно демонтує панелі кондиціонера, зніме всі необхідні елементи, пилососом Karcher очистити від пилу, обробити спеціальним засобом все «нутрощі» апарату, і правильно зробить збірку кондиціонера

Потрібно пам'ятати, що при неправильній експлуатації, збірці \ розбиранні апарату, гарантія на кондиціонер анулюється. Тому рекомендуємо вам викликати перевірених досвідчених майстрів. Важливо чистити кондиціонер своєчасно і правильно!

Як утворюється цвіль в кондиціонері?


При роботі кондиціонер, проганяючи через себе повітря вловлює найдрібніші частинки пилу. Які осідають на фільтрах, але з часом фільтр забивається і пил потрапляє далі в глиб кондиціонера, осідаючи на випарнику і турбіні. При роботі на холод в кондиціонері утворюється волога, яка виводитися на вулицю за допомогою дренажної системи. А волога і пил - це найкраще середовище для розвитку мікробів і плісняви.


Чим небезпечна цвіль в кондиціонері?


1 квадратний метр цвілі на стіні, виробляє мільярди спор на добу, які розносяться навколо. Що говорити про те, якщо цвіль розташована вже відразу на вентиляторі кондиціонера. При роботі такого брудного кондиціонера величезна кількість спор відразу заповнюють кімнату, осідаючи на стінах меблів, килимах, їжі, потрапляє на вашу шкіру, в так само в ваше легкі.
Цвіль здатна дуже сильно підірвати здоров'я людини. В першу чергу при постійному контакті, падає імунний захист організму, що призводить до того, що людина стає більш сприйнятливий до хвороб і вірусів. Цвіль викликає головний біль, першіння в горлі, сухий кашель, захворювання верхніх дихальних шляхів, пневмонію, астму, шкірні захворювання, носові кровотечі, безсоння, падає продуктивність таких людей на роботі тому, що з'являється загальна млявість організму, постійна втома і це тільки найменш шкідливе , що може викликати цвіль ...
Ну і ось наш брудний кондиціонер ставати рознощиком небезпечних бактерій і інфекцій. Тому в питаннях вибору компаній по чистку кондиціонера потрібно підходити дуже серйозно, тому що від старанності і якісної роботи цих фахівців буде залежати не тільки Ваше здоров'я, але і здоров'я Ваших близьких і дітей.

Щоб ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ по чистці кондиціонера, Вам потрібно:

- Прийти за адресою - Івано-Франківська обл., м. Калуш, вулиця Хмельницького, 6
- Зателефонувати: +38 (099) 110-70-55 або +38 (098) 083-06-16
- Написати на viber або telegram +38 (099) 110-70-55

Демонтаж кондиціонерів


Порядок демонтажу кондиціонерів і спліт-систем в квартирах, офісах, магазинах:
- Демонтаж кондиціонера полягає в знятті внутрішнього і зовнішнього блоку спліт-системи
- Демонтаж зовнішнього блоку.
- Також в демонтаж кондиціонера входить зняття міжблочної траси, кронштейнів та коробів.

При демонтажі кондиціонера фреон знаходиться в системі, перекачується в зовнішній блок і знову використовується при наступній установці кондиціонера. Сам процес демонтажу побутового кондиціонера займає в середньому від 40 до 60 хвилин. Для того щоб пульт від кондиціонера не загубився, спакуємо його разом з внутрішнім блоком.Демонтаж кондиціонера проводиться строго за інструкцією створеної кондиционерщик і включає в себе основні моменти, такі як: збереження фреону, перекриття портів на зовнішньому блоці кондиціонера, правильне відключення міжблочних комунікацій. Все це потрібно для того, щоб кондиціонер при установці на новому місці, продовжував працювати також як і працював до моменту демонтажу.

Щоб ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ по демонтажу кондиціонера, Вам потрібно:

- Прийти за адресою - Івано-Франківська обл., м. Калуш, вулиця Хмельницького, 6
- Зателефонувати: +38 (099) 110-70-55 або +38 (098) 083-06-16
- Написати на viber або telegram +38 (099) 110-70-55