Ремонт-Р - Ремонт пральної машинки

Ремонт пральної машинки

Ремонт пральної машинки

Причини виходу з ладу пральної машинки

В процесі роботи пральної машини найбільше навантаження припадає на хрестовину, адже вона утримує барабан, і саме це стає найголовнішою причиною того, чому вона виходить з ладу. Як правило вона просто ламається від великого навантаження. Це не є катастрофічною проблемою, головне вчасно помітити проблему і так само вчасно її усунути. Насправді якщо зламалася хрестоподібна деталь, то це не сильно вплине на ваш бюджет. А якщо ви вчасно не помітите недобре і це спричинить за собою ще й інші поломки, то тоді вже необхідно буде вкласти кошти.
Будьте уважні при роботі пральної машинки. Наприклад, якщо є деформація хрестовини, то при роботі пралка буде скрипіти, що при нормальній роботі не характерно для цього приладу. 
Причиною цього може бути:
1. Проблема в роботі підшипників. Найчастіша причина поломки. Якщо є пошкодження підшипників, і вчасно ця проблем не було усунуто, то і вал пральної машини буде пошкоджений.
2. Допущений брак на заводі, при складанні пралки. Таке, на жаль, буває з тими марками машин, що не особливо відомі на ринку. Причини дві, неякісний сплав деталі або неправильно налагоджена робота на виробництві, порушений контроль. 3. Вода яка, якій ви перете дуже жорстка. Пральна машина має в своєму функціоналі програми прання на високих температурах, при частому використанні таких програм на деталях пральної машини утворюється накип і це призводить до деформації так як метал м'який.
3. Неправильно виконаний ремонт. Наприклад, при заміні підшипників могли бути допущені помилки, за рахунок яких може бути пошкоджений вар або різьблення болта кріплення.

Для повного розуміння картини того, який же ремонт потрібен саме вашої машинці, зможе сказати майстер, після проведення якісної і професійної діагностики. Діагностику не рекомендуємо проводити самостійно, для є того потрібно мати спеціальну освіту.
Саме тому ми пропонуємо вам скористатись нашою допомогою і замовити послугу ремонту вашої пральної машини.
Ви можете самостійно привезти прилад до сервісного центру, замовити нашу доставку, або ж домовитись про ремонт у вас вдома. При замовленні нашої доставки, повернення відремонтованої техніки до вас додому здійснюється безкоштовно. Працюємо по місту Калуш і району.

За більш детальною інформацією:

- Приходьте за адресою - Івано-Франківська обл., м. Калуш, вулиця Б.Хмельницького, 6
- Зателефонуйте: +38 (099) 110-70-55 або +38 (098) 083-06-16
- Напишіть на viber або telegram +38 (099) 110-70-55