Ремонт-Р - Ремонт кухонного комбайна та м'ясорубки

Ремонт кухонних комбайнів, м'ясорубок

Ремонт кухонних комбайнів, м'ясорубок

Виробники побутової техніки намагаються дбати про те, щоб пристрої успішно справлялися зі своїми функціями. Але, як показує досвід, навіть найдорожча техніка ламається. У випадку з кухонними комбайнами і електричними м’ясорубками, це в більшості пов’язано з надмірним навантаженням на прилад, а також неправильною його експлуатацією.

Сервісний центр «Ремонт-Р» здійснює ремонт та обслуговування кухонних комбайнів. Виконуємо ремонт кухонних комбайнів будь-якого ступеня складності.

Ми ремонтуємо бренди таких виробників:

Liberton, Mirta, Moulinex, Orion, Philips, Polaris, Profi, Rotex, Russell, Hobbs, Saturn, Scarlett, Siemens, Ariete, Aurora, Binatone, Bosch, Braun, Clatronic, De’Longhi, Delfa, DEX, Electrolux, First, Gorenje, Kenwood, KitchenAid, Sinbo, Tefa,l Trisa, VES, VINIS, Vitek, Vitesse, West, Zelmer та інші.

Наша майстерня укомплектована високоточним діагностичним, вимірювальним та налагоджувальних обладнання, що гарантує якісний ремонт техніки. Також нашому сервісному центрі є в наявність всі необхідні запчастини, матеріали та інструменти.

Виконуємо такі роботи по ремонту кухонних комбайнів:

- Кухонний комбайн вмикається але не працює
- Чищення, профілактика, заміна, запобіжника
- Кухонний комбайн не вмикається
- Ремонт, пов’язаний із заміною електронних модулів, плат
- Та інші види робіт

За більш детальною інформацією:

- Приходьте за адресою - Івано-Франківська обл., м. Калуш, вулиця Б.Хмельницького, 6
- Зателефонуйте: +38 (099) 110-70-55 або +38 (098) 083-06-16
- Напишіть на viber або telegram +38 (099) 110-70-55