Ремонт-Р - Гарантійний ремонт

Гарантійний ремонт

Гарантійний ремонт

Майстерня по ремонту побутової техніки «Ремонт-Р» в м. Калуші стала АВТОРИЗОВАНИМ ГАРАНТІЙНИМ СЕРВІСНИМ ЦЕНТРОМ:

Grunhelm — український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку. Продукція Grunhelm випускається провідними азіатськими фабриками, що виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun та ін.) Гарантія якості і надійності, сервісне обслуговування європейського рівня — важливі складові роботи компанії. Grunhelm завжди на стороні українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Grunhelm проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
 
Офіційний сайт - grunhelm.uaКомпанія AEG була заснована як Deutsche Edison-Gesellschaft für angewandte Elektricität у 1883 році Емілем Ратенау. Злиття з дочірнім підприємством Telefunken AG та подальші придбання компанією Daimler AG і, нарешті, Electrolux перетворили AEG у компанію з перспективним мисленням, якою вона є зараз. Інновації є основою всього, що ми робимо в AEG. Це рушійна сила наших найвідоміших винаходів для дому — від створення першого електричного холодильника до першої технології теплового насосу для сушильних барабанів. Це натхнення для наших екологічно раціональних матеріалів. Це наша історія і наше майбутнє.
 
Офіційний сайт - www.aeg.uaУ 1916 році на північному сході Італії заповзятливий молодий чоловік на ім'я Антоніо Зануссі розпочав випуск кухонних плит і швидко зумів створити ряд новаторських виробів. З того часу компанія Zanussi відігравала роль першопрохідця у виробництві побутової техніки з такими інноваціями, як перша газова плита та перший холодильник з автоматичним розморожуванням. Розумний італійський дизайн є основою нашого успіху сьогодні, так само, як і 100 років тому.
 
Офіційний сайт - www.zanussi.uaДля комфортного життя. Розроблено в Швеції. Спираючись на наші шведські цінності і міцний зв'язок з природою, ми створюємо продукти з очевидною метою. Ми робимо все, що можемо, щоб піклуватися про здоров'я нашої планети заради майбутніх поколінь. Ми не тільки створюємо смакові враження, піклуємося про одяг і підтримуємо комфорт будинку. Ми також допомагаємо людям жити краще, щоб вони могли відкривати для себе більше.
 
Офіційний сайт - www.electrolux.uaZelmer – польський бренд з виробництва побутової техніки. Техніка марки Zelmer полегшує життя споживачам не лише в Польщі, а й у багатьох країнах Центральної та Східної Європи, до яких вони постачаються. Місія бренду – виробляти побутову техніку, що відрізняється зручністю використання, надійною якістю виготовлення та оптимальним співвідношенням ціни та якості. Компанія виробляє техніку в таких категоріях як техніка для кухні, техніка для дому, техніка за доглядом та кліматична техніка.
 
Офіційний сайт - zelmer.com.uaVENTOLUX - відомий український бренд кухонних витяжок та побутової вбудованої техніки. Бренд заснований в 2005 р. і вже в наступному році представив велику колекцію витяжок з італійським дизайном. Через кілька років VENTOLUX захопив лідерство з продажу витяжок в Україні, яке утримується до сих пір. За 11 років на ринку побутової техніки України кожна 3-я придбана покупцями кухонна витяжка - це VENTOLUX.
 
Офіційний сайт - ventolux.uaІсторія нашої компанії починається в 1955 році, коли великі побутові прилади лише починали ставати звичайним явищем у домашньому господарстві. З того часу наша компанія стала улюбленим брендом окремостоячої побутової техніки в Європі.
За останні два десятиліття ми сконцентрувалися на інноваціях, щоб зробити життя наших клієнтів більш комфортним і здоровим. Простота використання та практичні технології, втілені в нашій продукції, зробили нас найбільш швидко зростаючим брендом на європейському ринку.
 
Офіційний сайт - www.beko.comRotex — український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку.
Продукція Rotex випускається провідними азіатськими фабриками, що виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun та ін.) Гарантія якості і надійності, сервісне обслуговування європейського рівня — важливі складові роботи компанії. Rotex завжди на стороні українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Rotex проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
Придбати продукцію Rotex можна онлайн і в торгових точках, а сервісні центри розташовані по всій Україні, що робить покупку і обслуговування зручними.
Будучи українським брендом, який більше 10 років на ринку, особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам українського споживача — внутрішній відділ розробок Rotex розширює базовий функціонал дрібної побутової техніки, щоб задовольнити актуальні запити вітчизняного споживача.
Завдяки цьому Rotex відкриває можливість звичайним українським споживачам отримати надійну, якісну, сучасну функціональну техніку за доступними цінами, щоб кожен міг управляти своїм побутом на рівні!
 
Офіційний сайт - rotex.ua

«Електробритва-Харків» є правонаступником державного підприємства «Харківський завод електроапаратури» та торгової марки «Эхо» з випуску електробритв. Накопичений досвід інженерів-конструкторів, які стояли на початку розробки перших радянських електричних бритв, був з успіхом втілений у новому поколінні електробритв моделей «Харків», «Новий Харків», «Breetex», які відповідають усім сучасним запитам та вимогам міжнародного стандарту якості ISO 9001- 2001.
 
На виробництві задіяний найкращий персонал від конструкторів та керівників до монтажниць та слюсарів механо-складальних робіт. Всі вони фахівці з величезним досвідом роботи в галузі, які розуміються на бритвах і гарантують високу якість продукції. Кожна бритва, перш ніж потрапить на прилавок, проходить тестовий прогін у службі технічного контролю підприємства, в ході якого перевіряється якість і функціональність приладів, що поставляються.
 
Для зручності споживачів створено широку мережу сервісних центрів по всій території України, де надається якісне гарантійне та постгарантійне сервісне обслуговування.
 
Офіційний сайт  - shaver.com.ua

Техніка ТМ Saturn - це широкий асортимент продукції з високими технічними характеристиками за доступною ціною. Своєчасне оновлення модельного ряду, вдосконалення дизайну та контроль якості техніки Saturn дозволяють їй зайняти гідне місце на ринку серед конкурентів. Сьогодні на продукцію ТМ Saturn здійснюється повна гарантія на 1-2 роки (залежно від категорії товару), а на холодильники і морозильні камери українського виробництва надається повна гарантія на 3 роки.

Офіційний сайт - saturn.ua

Magio - український бренд дрібної побутової техніки. Широкий асортимент техніки для кухні, дому та догляду за собою, який відповідає всім сучасним технічним та дизайнерським тенденціям.

Офіційний сайт - magio.ua
Якісна побутова техніка необхідна в будинку для того, щоб полегшувати виконання повсякденних завдань і зробити житло комфортнішим. Edler є виробником, який забезпечить кожен будинок потрібними приладами. Виробник Edler – це український бренд, який виробляє для вітчизняного ринку побутову техніку на заводах Китаю та України. Згідно з даними на офіційному сайті, Едлер поступово розширює асортимент і тепер продає техніку для різних потреб покупців. Магазин Edler став затребуваний у великої аудиторії покупців на українському ринку. Товарний каталог Edler На сьогодні асортимент бренду різноманітний і представлений такою категорією товарів: холодильники та морозильні камери, кухонні плити, електрочайники, пральні машинки, блендери, м'ясорубки, обігрівачі різних типів та інше.
 
Офіційний сайт - vencon.ua

Виробник Hoffson - це компанія, яка зареєстрована в Україні, пропонує ринку: обігрівачі, дрібну кухонну техніку, телевізори. Продукція Хофсон розроблена з урахуванням сучасних тенденцій та відповідає європейським стандартам якості. Як свідчить офіційний сайт Hoffson, інженери компанії акцентують свою увагу на ефективності, ергономічності та надійності техніки.
 
Офіційний сайт - vencon.uaВиробник Akai – це японський бренд, який почав свою роботу в Токіо з 1929 року. Він спеціалізувався на виробництві акустичної електроніки. У теперішні роки під цією торговою маркою випускається й інша електроніка. Магазин Akai поширює свою продукцію по всьому світу. Детальніше: https://vencon.ua/ua/brands/akai
 
Офіційний сайт - vencon.uaELEYUS – це український бренд побутової техніки для кухні, що вже більше ніж 15 років робить оселі комфортнішими, повітря в них – свіжим, а сімейні вечори – теплими та затишними. Компанія ELEYUS єдина на українському ринку надає 5 років повної гарантії на всю продукцію свого бренду. Вбудована техніка відповідає вимогам міжнародної системи управління якістю ISO 9001:2009 та ISO 9001:2015, основним вимогам директив ЄС та гармонізованим стандартам Євросоюзу (СЕ), вимогам та нормам ЕАС, директиви RoHS і Технічним регламентам України. Більше ніж 450 моделей вбудованої техніки для кухні, повна кольорова гама, широкий функціонал – все це дозволить прикрасити кухню будь-якого розміру та стилю. Щороку близько 150 000 домівок стають затишнішими та світлішими, адже в них оселяється кухонна техніка ELEYUS!

Офіційний сайт - eleyus.com
 
DAEWOO – це частина легендарної історії Південної Кореї. DAEWOO як назва – являє собою поєднання двох ієрогліфів, що означають «великий всесвіт».
Мета DAEWOO Electronics - відновлення постачання в Україну найновітніших технологій та продуктів побутової електроніки для покращення повсякденного життя.

Офіційний сайт - daewooelectronics.com.ua
Vestfrost – Україна працює більше 25 років та володіє повним циклом підтримки своїх клієнтів, включаючи повноцінну дистрибуцію та мережу авторизованих сервісних центрів на всій території України. Де б ви не знаходилися, в радіусі 40 кілометрів від вас обов’язково буде пункт продажу та сервісний центр VESTFROST

Офіційний сайт - vestfrost.ua
Унікальність SCANDILUX полягає в тому, що він закриває потреби в найпопулярніших категоріях: велика побутова техніка, мала побутова техніка та кліматична техніка. Техніка бренду гарантує легкість використання та максимальну ефективність без зайвих складнощів, заощаджуючи тим самим час та кошти. SCANDILUX використовує найсучасніші технології в кожному приладі. Користуйтесь із задоволенням!

Офіційний сайт - scandilux.ua