Ремонт пилососів

Ремонт пилососів

Пилосос - це невеликий побутовий прилад, що допомагає значно економити час господинь і спрощує їх роботу по дому. Адже завдяки цьому приладу можна швидко і без проблем прибрати вдома, машину або виробничі приміщення. І якщо такий невеликий, але дуже корисний побутовий прилад дав збій в роботі, то це приносить деякі незручності його власникам.
У даній статті ми розповімо вам з якими проблемами можна зіткнутися, чому вони відбуваються і як правильно замовити запчастини для пилососа.
Дуже часто від користувачів можна почути, що при роботі пилососа відбувається незрозуміле. А саме, пилосос став погано всмоктувати сміття. І це досить-таки поширена проблема. Що ж може бути цьому причиною.

А таких причин може бути кілька:

1. Давно не проводилася очистка мішка або колби пилозбірника, що призводить до поганої тяги під час роботи.
2. Перед початком роботи не було правильно відрегульовано потужність пилососа.
3. Давно не проводили очистку фільтрів пилососа, вони забилися і немає хорошої тяги під час роботи.
4. Можливо забився або пошкодився шланг пилососа.
5. Якщо пилосос використовується давно або ж неправильно, то можуть виникнути проблеми в роботі мотора пилососа.

Перевірте все по порядку почавши з самого простого - перевірки чи правильно виставлена ​​потужність приладу. Якщо це не допомогло, рухаємося далі, виконуємо очищення мішка пилососа або колби, в залежності від моделі, якою ви користуєтеся.
Якщо проблема не зникла, то варто ретельно очистити всі фільтра пилососа, і спробувати знову. Якщо проблема все ж залишилася, перевірте чи немає засмічення в шлангу пилососа і його ушкоджень. Не допомогло? Тоді варто звернутися до фахівця в сервісний центр, який проведе якісну діагностику і зможе зрозуміти в чому причина несправності, а воно швидше за все криється в несправному двигуні пилососа. Який майстер замінити на новий і ваш помічник буде знову в робочому стані.
 

Буває таке, що при роботі пилососа з'являються сторонні запахи.

Якщо це просто неприємний запах, то шукайте причину в фільтрах приладу. Вам потрібно їх зняти, ретельно помити і почистити і пилосос готовий до роботи. Якщо ж запах при роботі приладу схожий на угар або плавлений пластик, то це не дуже добре. Вся справа в тому, що запах гару свідчить про те, що виникли проблеми в роботі мотора. Швидше за все відбулося перегоряння обмотки ротора або статора.
Для усунення цієї проблеми доведеться розбирати сам пилосос і його двигун. Це справа не дуже проста, тому впоратися самому буде складно, краще не ризикувати і звернеться за допомогою до майстра. У майстра є досвід, знання і всі необхідні інструменти.

ЩЕ ОДНА ПРОБЛЕМА, ЩО ЛЯКАЄ КОРИСТУВАЧА ПИЛОСОСА ЦЕ ТЕ ЩО ВІН НЕ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ, АБО Ж ПЕРЕСТАЄ РАПТОВО ПРАЦЮВАТИ В ПРОЦЕСІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ. НАСПРАВДІ ПРИЧИНИ ЦЬОГО МОЖУ БУТИ НЕ ТАК ВЖЕ Й СТРАШНІ:

1. Під час роботи міг спрацювати термовимикач якщо стався, перегрів приладу.
2. З якоїсь причини був пошкоджений кабель живлення. Якщо вмієте паяти, то проблем не буде.
3. Перегорів запобіжник пилососа.
4. Вийшла з ладу кнопка включення пилососа.
5. Дуже рідко, але все ж можуть бути проблеми в роботі мотора пилососа.
Причиною того, що пилосос під час роботи став дуже сильно шуміти може бути, що зламався вентилятор. Насправді це не проста поломка, іноді вартість заміни вентилятора пилососа може прирівнюватися ціною нового пилососа.

ЯКЩО ГОВОРИТИ ПРО БЕЗДРОТОВИХ ПИЛОСОСАХ, ТО З ЧАСОМ ТРАПЛЯЄТЬСЯ ТАК, ЩО ЦІ МОДЕЛІ ВИМАГАЮТЬ БІЛЬШ ЧАСТОЇ ПІДЗАРЯДКИ АКУМУЛЯТОРА. ВСЯ СПРАВА В ТОМУ, ЩО З ЧАСОМ АКУМУЛЯТОР ВТРАЧАЄ СВОЮ ЄМНІСТЬ, В ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗНОСОМ І ЗВИЧАЙНО БУДЕ ВИМАГАТИСЯ ЙОГО ЧАСТА ПІДЗАРЯДКА. ЯКЩО ВИ ПОМІТИЛИ, ЩО ЗАРЯДКИ АКУМУЛЯТОРА НЕ ВИСТАЧАЄ НА ОДНЕ ПРИБИРАННЯ ВАРТО ЗАДУМАТИСЯ ПРО ПОКУПКУ НОВОГО АКУМУЛЯТОРА.

Якщо ми говоримо про миючі пилососи, то можна зіткнуться з такою проблемою як запах сірості під час прибирання. Це пов'язано з тим що в НЕРА фільтрі розвивається грибок. Причина цього те, що фільтр не своєчасно чистяться або неякісно просушуються після чистки. В такому фільтрі з'являється цвіль і при роботі пилососа вона видувається назовні.
Якщо ви користуєтеся пилососом, в якому є індикатор заповнення мішка для пилу, то можна зіткнуться з його поломкою. Таке відбувається через деформації його пружини або ж відбувається заклинювання поршневої системи механізму.

ЧОМУ ВІДБУВАЮТЬСЯ ПОЛОМКИ ПИЛОСОСА?

Перше що стає причиною несправності пилососа - це його неправильна експлуатація та догляд. Якщо ви хочете, щоб пилосос служив довго вірою і правдою, варто дотримуватися деяких нескладних, але дієвих рекомендацій:
1. Тримайте всі фільтра пилососа в чистоті, після кожного прибирання виконуйте їх очищення, і за потребою своєчасну заміну. Якщо будете нехтувати доглядом за фільтрами, то пилосос довго не прослужить, так як прийде в непридатність його мотор.
2. Періодично змащуйте і проводьте заміну підшипників пилососа.
3. Намагайтеся вберегти пилосос від механічних пошкоджень.
4. Правильно зберігайте прилад. Дивіться за тим, щоб мережевий кабель був постійно скручений, а шланг пилососа не перегнутий. Не зберігайте пилосос в приміщенні де підвищена вологість або дуже низька температура, це призведе до окислення контактів, і пилосос не буде правильно функціонувати.
5. Уважно вивчіть перед використанням інструкцію по експлуатації.

ЯК ПІДІБРАТИ ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ПИЛОСОСА?

Якщо вже так сталося, що ваш пилосос дав збій в роботі і без ремонту не обійтися, ви повинні знати, як правильно підібрати і купити запчастини для пилососа, а головне де їх купити.
Підібрати якісні запчастини для пилососа ви можете в нашому інтернет магазині, скориставшись спеціальною формою «Підбір запчастин». Щоб правильно підібрати запчастини для пилососа, вам потрібно в формі вказати марку, модель і серійний номер пилососа. Всю цю інформацію можна знайти на табличці, сервісній наклейці пилососа. Її розташування залежить від моделі пилососа:
1. На нижній частині корпусу;
2. На паркувальному місці пилососа;
3. На корпусі пилососа, біля кришки фільтра;
4. На щітці пилососа.

Купувати краще всього оригінальні запчастини, що пропонує виробник, якщо з якоїсь причини це неможливо, то купувати варто якісний аналог. Не ведіться на дешеві ціни сумнівних виробників, це може в кінцевому підсумку вам дорого обійтися.
 

За більш детальною інформацією:

- Приходьте за адресою - Івано-Франківська обл., м. Калуш, вулиця Б.Хмельницького, 6
- Зателефонуйте: +38 (099) 110-70-55 або +38 (098) 083-06-16
- Напишіть на viber або telegram +38 (099) 110-70-55